Zakończenie przedszkola

Zakończenie przedszkola

Wakacje

Wakacje

Wakacje czas już zacząć. I tak miłym akcentem kończymy zdalną naukę. Każde dziecko otrzymało w nagrodę dyplom za zdalne nauczanie. Miłych i danych wakacji.

Niby tacy sami a jednak inni

Niby tacy sami a jednak inni

W tym tygodniu dzieci z grupy żółte rozmawiały na temat „Niby tacy sami , a jednak inni.” W poniedziałek obchodziliśmy DZIEŃ DZIECKA – dzieci otrzymały z tej okazji z przedszkola prezenty , za które bardzo dziękują. Dzieci wykonały zadania z książki oraz prace plastyczne tj. gniotek , obrazek dla przyjaciela i paluszkowe pacynki – humorki.

Łąka w maju

Łąka w maju

Moja rodzina

Moja rodzina

Ukłądanie zdań z rozsypanki

Ukłądanie zdań z rozsypanki

Dzieci z naszej grupy chętnie wykonują ćwiczenia rozwijające spostrzegawczość i logiczne myślenie. Dzieci ułożyły zdania używając wyrazów ułożonych w złej kolejności. Wszystkie dzieci wykonały zadanie wzorowo.

Praca plastyczna – Łąka

Praca plastyczna – Łąka

W maju dzieci realizowały temat „Majowa łąka”. Dzieci obejrzały film „Wędrówka skrzata Borówki – łąka”, dzięki któremu miały okazję dowiedzieć się ciekawych informacji na temat łąki i jej mieszkańców. Wszystkie dzieci wykonały prace plastyczne związane tematycznie z łąką.

Praca plastyczna – Motyle

Praca plastyczna – Motyle

W maju dzieci miały okazję poznać mieszkańców łąki. Zadaniem dzieci w związku z tematem było wykonanie pracy plastycznej „Motyle” dowolną techniką. Wszystkie dzieci wykazały się kreatywnością i starannie wykonały prace.

Laurka dla rodziców

Laurka dla rodziców

W związku z obchodami Święta Rodziców dzieci przygotowały niespodziankę dla mamy i taty. Wszystkie dzieci wykonały własnoręcznie laurkę i nauczyły się piosenki i wierszy, które zaprezentowały przed rodzicami.

Karty pracy

Karty pracy

Podczas zdalnego nauczania dzieci chętnie wykonują karty pracy. Wszystkie dzieci starannie wykonują zadania i z radością dzielą się efektami.

Dzieci z całego świata

Dzieci z całego świata

Dzieci z naszej grupy słuchały wiersza „Małe cuda”. Następnie rozmawiały na temat dzieci z innych zakątków świata. Wszystkie dzieci wykonały prace plastyczne związane z powyższym tematem.

Święto Rodziców

Święto Rodziców

W naszej grupie rozmawialiśmy na temat rodziny. Dzieci otrzymały do realizacji wiele zadań zawiązanych z rodziną. Między innymi wykonały prace plastyczne- jedną z nich była laurka dla taty i mamy, tulipany dla mamy zrobione techniką origami oraz rysowały tatę i mamę.

1 2 90 91